This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33591
€152,000.00

Shitet ambient biznesi

Postuar Sep 30, 2019 | Vizita: 369
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Rruga e Dibres, shitet dyqan me siperfaqe 80 m2. Ndodhur ne katin e 0 te objektit, me oborr ne perdorim, me lartesi 5m. Ambienti tregetar ka fasade te plote xhami dhe orinetim perfekt nga dielli dhe akses direkt me rrugen kryesore. Komuniteti dhe zona ju ofron mundesi te mira per te organizuar furre buke, pasticeri, supermarket, fast food, dyqane te ndryshme, faramci, klinike dentare, pastrim kimik, bar kafe, etj. Objekti ka prane vetes institucione te rendesishme si spitalet, fakultete, gjimnaze, ministri, etj.
Cmimi: 1900 euro/m2
Kontakt: 0698080800
Email: info@inovest.al

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€100,000.00
€24,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Go to top