This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre ne shitje  »Postime #33592
€112,000.00

Shitet ambient zyre

Postuar Sep 30, 2019 | Vizita: 235
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ne rrugen e "Dibres", shitet zyre me siperfaqe te ndryshme nga 70 - 400 m2 Open space me mundesi ndarje sipas nevojes. Me lartesi 4m dhe mundesi ndarje me memexanine. Zyra ka fasade te plote xhami dhe orientim perfekt nga dielli. Komuniteti dhe zona ju ofron mundesi te mira per te organizuar zyra administrate, depo farmaceutike, qender kurses, qender estetike, klinike dentare, laborator mjeksor, studio noterie dhe avokatie etj. Objekti ka prane vetes institucione te rendesishme si spitalet, fakultete, gjimnaze, ministri, etj.
Per me shume detaje kontaktoni:
Tel: 0698080800
Email: info@inovest.al

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€20,480.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre ne shitje
€15,540.00
Tirane
Postuar Oct 05, 2019 tek Zyre ne shitje
€130,000.00
Go to top