This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient zyre prane Blv. Gjegj Fishta. Ambienti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati te ri me siperfaqe 82m2. Ka ne perberje 3 ndarj...

Postuar Feb 12, 2019  tek Zyre me qera
€400.00
Tirane

Ne rrugen Medar Shtylla, jepet me qira ambjent i pershtatshem per zyra, klinike, laborator etj. Organizohet nga 3 hapesira dhe 2 tualete. Vendodhja...

Postuar Feb 12, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit te Ri. Zyra ndodhet ne kat te 2-te, te nje qendre biznesi me akses ne rruge kryesore. Esh...

Postuar Feb 03, 2019  tek Zyre me qera
€580.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne Qender prane Piaces. Ambienti eshte apartament 2+1, ne kat te 1-re me siperfaqe 90m2. Eshte i pajisur me ambient kuzh...

Postuar Jan 28, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet apartament 2+1+2 tek Paza i ri. Ne nje pallat cilesor kati i 4. Ashensori zbret deri ne parkim. Organizohet nga nje sallon me dalje ne ballko...

Postuar Jan 28, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 1-re me siperfaqe 140m2. Eshte e organizuar ne 3 ndarje. Ambient i shtruar me parket,...

Postuar Jan 20, 2019  tek Zyre me qera
€2,000.00
Tirane

Ne bllok, jepet me qira ambjent per zyra. Ambjenti organizohet nga 3 zyra, nje depo dhe dy tualete. SIperfaqe 100 m2, kati i 7 banim. I pershtatsh...

Postuar Jan 16, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne zonen e Don Boskos. Zyra ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri buze rruge kryesore me orientim Jug-Perendim. Ka siperfa...

Postuar Jan 15, 2019  tek Zyre me qera
€450.00
Tirane

Tek Zogu i Zi jepet me qira ambjent open space per zyra. Ambjenti ka fasade xhami me mundesi te shumta reklamimi dhe akses shume te mire me rrugen...

Postuar Jan 13, 2019  tek Zyre me qera
€1,600.00
Tirane

Prane qendres Kristal, jepet ambjent biznesi me qira. I organizuar ne 2 ambjente, 1 tualet dhe nje verande. Me siperfaqe 140 m2, i ndodhur buze rru...

Postuar Feb 15, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Rr. "Hoxha Tahsim". Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate me siperfaqe totale 100m2. Ambienti eshte i pajisur me...

Postuar Feb 15, 2019  tek Zyre me qera
€650.00
Go to top