This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Ambjenti ndodhet te 21 Dhjetori, prane Diamond. Ka siperfaqe totale 130 m2, te organizuar ne 4 dhoma te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesira q...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Qender, eshte 110 m2 dhe eshte i ndare ne 3 Ambjente, 1 ballkon, 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe eshte ne p...

Postuar Nov 10, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te Rruga Bardhyl, prane Oslos. Ka siperfaqe totale prej 18 m2 ku perfshin dhe 1 tualet. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndr...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€240.00
Tirane

Ambjenti i Biznesit eshte i pershtatshem per zyra, eshte 76 m2 dhe ndodhet ne katin zero te nderteses. E gjithe Pamja perballe eshte me fasade xham...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Tirane

Zyra ndodhet tek Liqeni i Thate. Ka hapesire te mjaftueshme me siperfaqe prej 143 m2 ku perfshihen, 4 ambjente te ndara, 2 tualete dhe 1 ballkon me...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Go to top