This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33601
€1,000.00

JEPET ME QERA AMBJENT ZYRE NE RRUGEN BARDHYL !

Postuar Sep 30, 2019 | Vizita: 97
Zona: Tirane
Jepet me qera ambjent zyre ne Rrugen Bardhyl. Ambjenti është 164 m2 i përbërë në një hapësirë te madhe,1 tualet . Ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të favorshme për biznes. Per më shumë informacion na kontaktoni!
EM270919-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€800.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Zyre me qera
€500.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Zyre me qera
€2,700.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Zyre me qera
€1,300.00
Go to top