This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33604
€140,000.00

SHITEN OSE JEPEN ME QERA DY AMBJENTE BIZNESI NE FIER!

Postuar Oct 05, 2019 | Vizita: 84
Zona: Fier
Lloji i postimit: Ofroj
Ambjentet ndodhen në qendër të Fierit, pranë ish Shtëpisë së Pionerit (përballë Poliklinikës) jepen me qera ose shiten. Janë nga 201.5 m2 secili të përshtatshme për aktivitete të ndryshme si palestër, zyra bankare, klinikë mjeksor etj. Kati i dytë dhe i tretë i një ndërtese 3 katëshe. Ambjentet Janë të pajisura me dokumentacion të rregullta pronësie. Çmimi i qerasë 600 euro / muaj secili kat; Çmimi i shitjes 700 euro/m2 ose 140.000 euro kati Çmimi i diskutueshëm!!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€650.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€3,300.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€210,000.00
€188,500.00
Go to top