This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33606
€1,300.00

Jepet me qera Ambjent biznesi ne Don Bosko!

Postuar Oct 05, 2019 | Vizita: 276
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ambjenti eshte shfrytezuar me pare si Lokal. Është 200 m2 dhe ndodhet ne nje zone shume te pershtatshme per Biznes. I pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€500.00
€420.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Te ndryshme
€300,000.00
Go to top