This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33611
€500.00

Jepet me Qera Apartament 3+1 tek Fresku!

Postuar Oct 05, 2019 | Vizita: 95
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me Qera Apartament 3+1 totalisht i mobiluar tek Fresku. Sipërfaqa është 126m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete si dhe 1 ballkon i madh. Kati i dytë i një pallati të ri. Për më shumë informacion dhe për ta parë nga afër na kontaktoni: Cel.0696697301

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€490.00
€700.00
Go to top