This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33623
€66,300.00

Okazion: Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut

Postuar Oct 08, 2019 | Vizita: 1071
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut me një cmim okazion prej 690 euro/m2.
Apartamenti ndodhet në kat të 5-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi,kuzhinë,tualet,korridor.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 96.02 m2.
Cilësia e lartë e ndërtimit dhe një komunitet i përzgjedhur e bëjnë këtë projekt të diferencuar.

Për më tepër informacion kontaktoni:

Email: info@inovest.al
Web: www.inovestrealestate.al
Numër kontakti: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€85,000.00
€80,000.00
€79,300.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
Go to top