This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33624
€82,000.00

Okazion ! Shitet apartament 2+1

Postuar Oct 08, 2019 | Vizita: 1004
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 pranë komunitetit të përzgjedhur të Don Boskos.
Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi , kuzhinë , tualet , ballkon.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 85.9 m2 dhe ambiente të përbashkëta 9.6m2.
Për më tepër informacion kontaktoni :

Email : info@inovest.al
Web : www.inovestrealestate.al
Nr kontakti : 0698080800


Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€56,000.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Go to top