This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33626

Okazion! Shiten apartamente të tipologjisë 1+1 dhe 2+1 pranë QSUT.

Postuar Oct 08, 2019 | Vizita: 802
Zona: Tirane
Okazion!

Shiten apartamente të tipologjisë 1+1 dhe 2+1 pranë QSUT.
Apartamentet ndodhen në një lokacion lehtësisht të aksesueshëm dhe vendndodhja strategjike ofron mjaft facilitete.
Apartamentet vijnë tek ju me një cmim okazion prej 770 eurom2.
Për më tepër informacion kontaktoni:

Email: info@inovest.al
Web: www.inovestrealestate.al
Nr.cel: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€42,500.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€215,000.00
€84,000.00
Go to top