This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33634
€81,000.00

Shitet apartament 1+1 prane Stacionit te Trenit

Postuar Oct 08, 2019 | Vizita: 886
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 1+1, me sipërfaqe totale 74 m2, pranë Stacionit te Trenit. Apartamenti ndodhet në një objekt të ri me punime cilësore.
Aktualisht apartamenti është i përfunduar dhe gati për banim. Cmimi i apartamentit është 81'000 euro.
Për më tepër informacion kontaktoni:

Email: info@inovest.al
Web: www.inovestrealestate.al
Nr.cel: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€54,000.00
€32,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€83,200.00
€78,195.00
Go to top