This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33644
€65,000.00

Okazion:Shitet apartament 2+1, në Yzberisht.

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 1088
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1, në Yzberisht.
Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, dhomë ndenjie, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është në proces legalizimi.
Sipërfaqja e apartamentit është 100 m2 me një cmim okazion prej 65.000 euro.
Për më tepër informacion apo për të vizituar pronën kontaktoni në numrat e mëposhtëm:

Numër kontakti 1: 0698080800
Numër kontakti 2: 0672055541

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€120,000.00
€48,000.00
€75,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Go to top