This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33649
€140,000.00

Okazion . Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit.

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 716
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi një sallon kuzhinë një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në një ndertesë të re ku ka punime cilsore. Për me shumë informacion ju lutem kontaktoni ne 0672055541 ose ne 0698080800..

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€41,100.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,030.00
€46,200.00
Go to top