This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33653
€400.00

Jepet me qira ose shitet apartament 1+1 ne Bllok.

Postuar Oct 15, 2019 | Vizita: 764
Zona: Tirane
Jepet me qira ose shitet apartament 1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte ne nje zone mjaft te perzgjedhur. Organizimi i apartamentit behet ne 1 korridor, 1 sallon kuzhine, dhome gjumi , tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e pare te pallatit. Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€12,000.00
€400.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top