This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33669
€125,000.00

Okazion:Shitet apartament 2+1, në Don Bosko

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 1175
Zona: Tirane
PERSHKRIM
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka nje pozicion mjaft te mire dhe ndodhet ne katin e dyte te banimit te nderteses. Cmimi: 125.000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€140,000.00
€56,580.00
€132,000.00
Tirane
Postuar Oct 19, 2019 tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Go to top