This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33670
€140,000.00

Okazion:Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 979
Zona: Tirane
Okazion: Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine,2 ballkone dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re me punime te cilesise se larte.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
€87,750.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
€73,600.00
Go to top