This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33672
€132,000.00

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 963
Zona: Tirane
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka nje organizim ne 2 dhoma gjumi,1 sallon te madh dhe kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire, ne nje pallat te ri me mjaft facilitete prane. Per me teper informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni ne numrat e meposhtem:

Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
€64,000.00
Go to top