This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33740
€245.00

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Brrylit.

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 578
Zona: Tirane
Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Brrylit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon dhe nje tualet.
Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.
Qiraja mujore e apartamentit eshte 245 euro .
Per me shume informacione na kontaktoni: 0672055541.

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€100.00
Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€210.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
€600.00
Go to top