This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33744
€105,000.00

Shitet Apartament ne Astir!

Postuar Jan 02, 2020 | Vizita: 537
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Astir, prane 2 Palmave. Ështe 2+1 i mobiluar, 127 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet dhe 3 ballkone. Ndodhet ne nje pallat te mire Administruar dhe me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nderteses. Ne proces hipotekimi. Per me shume informacion apo vizite ne prone, na kontaktoni! ID: EM311019-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€52,000.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€75,520.00
€87,000.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€40,800.00
Go to top