This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33758
€15,000.00

Jepet me qera Ambjent Biznesi!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 413
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2. Ndodhet ne nje pozicion shume te mire dhe te favorshem per Aktivitete Biznesi. Ështe e pajisur me Sistem ngrohje-ftohje si dhe Ashensor. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: EM011119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€600.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€20,000.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Te ndryshme
€200,000.00
Go to top