This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33759
€60,000.00

Shitet Apartament 2+1!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 1020
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Bedri Koropici, prane Spitalit Amerikan 3. Ështe 2+1, 78 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar,i pajisur me leje ndertimi. Punimet jane shume cilesore dhe arredim i menduar ne detaje. Ka orientim jug-lindje, shitet bosh ose i mobiluar. Aktualisht pa Hipoteke. Cmimi:70000 i mobiluar, 60000 i pa mobiluar. Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM041119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€83,200.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€166,400.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Go to top