This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33760
€55,000.00

OKAZION! Shitet Apartament 3+1!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 1313
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Kombinat, prane rruges se "Qelqit". Ështe 124 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, eshte hyrje e pabanuar me pare, e pajisur me leje ndertimi. Per momentin nuk eshte i pajisur me hipoteke. Ka punime shume cilesore dhe eshte me orientim jug-lindje. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM041119-02

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€77,000.00
€990,000.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
€73,700.00
Go to top