This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33761
€53,000.00

OKAZION! Shitet Apartament ne Fresk!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 680
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Fresk prane rruges "Muhamed Deliu" eshte 88.2 m2 , 2+1 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te mire Administruar Apartamenti Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Zona e Freskut eshte nje nder zonat me te preferuara te momentit, per qetesine dhe ajrin e paster. Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM041119-03

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
€80,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Apartamente ne shitje
€110.00
Go to top