This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33762

Apartament me qera ne "Myslym shyr"

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 451
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne "Myslym Shyr" prane gjykates se larte, eshte 2+1, 132 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me 2 ashensore si dhe Roje 24 ore. Myslym Shyri eshte nje nder zonat me te mira dhe me te preferuara te Kryeqytetit. Ka orientim Jug-Lindje. Cmimi eshte 600 euro, i negociueshem Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: AZ041119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€350.00
€205.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
€350.00
Go to top