This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33763
€400.00

Apartament 2+1 me qera!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 446
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire administruar, i pajisur dhe me vend parkimi. Jepet me qera i mobiluar. Orientim jug-lindje. Zona eshte shume e mire dhe aktive. Cmimi eshte 400 euro, i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: DH041119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente me qera
€250.00
€250.00
€250.00
Go to top