This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33764
€350.00

OKAZION: Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji.

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 436
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te preferuara ne Tirane , ne katin e dyte te banimit .
I mobiluar ne menyre cilesore dhe komode dhe i mireorganizuar me : hapesire te bollshme salloni, dhome gjumi , tualet .
Siperfaqja totale e baneses: 80m2.
Cmimi okazion i qirase: 350 euro.
Per me teper informacion apo per te vizituar pronen ju lutem kontaktoni: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€210.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€500.00
€600.00
Shkoder
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€164.00
Go to top