This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33765
€2,650.00

Jepet me qera Ambjent Biznesi!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 405
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". Ështe Ambjent i pershtatshem per Aktivitete te ndryshme Biznesi. Ambjenti ndodhet ne Katin e pare. Ndahet dhe ne dy Ambjente sipas kerkesave tuaja. Cmimi eshte 10 euro m2, i negociueshem.

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€20,000.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Te ndryshme
€200,000.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Te ndryshme
€400.00
Go to top