This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33766
€800.00

Jepen me qera Ambjente per Zyra!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 351
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ambjenti ndodhet ne Qender, eshte 110 m2 dhe eshte i ndare ne 3 Ambjente, 1 ballkon, 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe eshte ne pozicion shume favorizues per Aktivitete te tilla Biznesi. Zona ku ndodhet eshte shume e mire dhe shume Aktive. Ambjenti i brendshem eshte me punime shume cilesore dhe eshte shume sistematik. Çmimi eshte 800 euro, per te gjithe Ambjentin. Per me shume informacion apo vizite ne prone, na kontaktoni! ID: AZ051119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Zyre me qera
€600.00
Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Zyre me qera
€600.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Zyre me qera
€1,800.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Zyre me qera
€240.00
Go to top