This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33767
€700.00

Apartament 2+1 me qera!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 440
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te pajisur me Ashensor. Zona Ku ndodhet Apartamenti eshte zona me e mire e Kryeqytetit aktualisht. Ështe i pajsiur me sistem ngrohje-ftohje, Punimet jane shume cilesore dhe jepet me qera i mobiluar. Per me shume informacion, jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: AZ051119-02

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€290.00
€600.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€100.00
Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€210.00
Go to top