This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33768
€600.00

Ambjent Biznesi me qera!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 448
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ambjenti Aktualisht eshte Bar-Piceri, eshte 100 m2, i organizuar ne dy kate: Kati i pare eshte 60.5 m2 ndersa Kati i dyte eshte 40.2 m2. Ndodhet ne pozicion shume te pershtatshem per Aktivitete te ndryshme biznesi. Zona eshte shume aktive dhe e frekuentuar. Ambjenti eshte i arreduar shume bukur dhe me orendi shume cilesore. Eshte Ambjent i pershtatshem per te gjitha grupmoshat. Cmimi eshte 600 euro, i negociueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM051119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€20,000.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Te ndryshme
€200,000.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Te ndryshme
€400.00
Go to top