This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Reklama te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33769
€900.00

Jepet Magazina me qera!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 429
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Magazina dhe depozitim mallrash. Ka pozicion te pershtatshem biznesi, akses ne rruge kryesore, ka dhe mundesi parkimi. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: DH051119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€15,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€2,650.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€600.00
Shqiperi
Postuar Nov 10, 2019 tek Te ndryshme
€20,000.00
Go to top