This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33771
€110.00

Shitet Apartament 3+1!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 561
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Eshte 3+1 dhe ka siperfaqe prej 124.4 m2 qe perfshin 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Gjendet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar, ka mundesi te ndryshme argetimi per femijet tuaj. Ambjenti eshte i pajisur me kondicioner dhe shitet i mobiluar. Cmimi eshte 110.000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: BM071119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€78,000.00
€180,000.00
€65,000.00
Go to top