This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33774
€350.00

Apartament 2+1 me qera!

Postuar Nov 10, 2019 | Vizita: 318
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Higjenes, eshte 2+1, 98 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 ballkone dhe 2 tualete. Ështe ne katin e dyte te nje pallati te administruar shume mire, hyrja ne fjale eshte e pajisur me kondicioner. I pajisur me dokumentacion te rregullt ligjor. Orientimi jug-lindje Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: AZ081119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€290.00
€600.00
Shqiperi
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€100.00
Tirane
Postuar Nov 16, 2019 tek Apartamente me qera
€210.00
Go to top