This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33775
€75,000.00

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit

Postuar Nov 16, 2019 | Vizita: 131
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, aneks me kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon.
I mobiluar ne menyre moderne.
Per me shume informacione na kontaktoni: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
€140,000.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,000.00
Go to top