This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33776
€64,000.00

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut.

Postuar Nov 16, 2019 | Vizita: 222
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit te nje pallati te ri.
Pallati eshte i pozicionuar buze rruges,duke mundesuar keshtu akses te lehte ne zone.
I pajisur me hipoteke dhe me siperfaqe totale 128 m2.
Cmimi okazion: 64000 Euro
Per me shume informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni ne numrin: 0698080800

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€77,000.00
€103,000.00
€83,200.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€166,400.00
Go to top