This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #33777
€2,600,000.00

Shitet Toke Komerciale ne Durres!

Postuar Nov 16, 2019 | Vizita: 111
Zona: Durres
Lloji i postimit: Ofroj
Toka ndodhet ne Durres, prane Currilave te Porti i Gjermanit. Siperfaqja totale e tokes eshte 13000 m2, eshte e ndare ne dy pjese, njera 7393 m2 ndersa tjetra 5626 m2. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ne Prone eshte i perfshire i gjithe bregdeti pergjate vijes se Prones bashke me nje ndertese 2 kateshe me siperfaqe te vogel e cila sherben per gjera te ndryshme gjithashtu brenda prones eshte nje Port Jahtesh. Kjo Zone eshte nje destinacion i preferuar jo vetem per vendasit por ka dhe nje numer gjithmone e ne rritje te vizitoreve te huaj, te cilet shprehen qe eshte nje vend shume i Bukur dhe i paster. Bukurite natyrore ne kete zone nuk kane te krahasuar, Bregdet i kalter, natyre e pasur, Ajer i paster, tre pikat me te forta qe karakterizojne nje vend kaq te preferuar. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te lutur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: HP111119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 05, 2019 tek Toke ne shitje
€245,000.00
Shkoder
Postuar Dec 05, 2019 tek Toke ne shitje
€653,000.00
Go to top