This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33784
€77,000.00

Shitet Apartement 2+1 te Pallati me Shigjeta!

Postuar Nov 16, 2019 | Vizita: 206
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti eshte 100 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nderteses. Shitet i mobiluar. Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner si dhe i mobiluar ne menyre bashkohore. Ka orientim Jug-Lindje. Cmimi eshte 77000 euro, i diskutueshem. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: EM121119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€67,000.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
€59,950.00
Go to top