This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33785
€990,000.00

Shitet Apartament 2+1 te"Komuna e Parisit"

Postuar Nov 16, 2019 | Vizita: 110
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti eshte 2+1, 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka orientim Jug-Lindje. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te administruar mire si dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID:EM121119-02

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€51,000.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
€67,000.00
Tirane
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Go to top