This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33786
€100,000.00

Shitet Apartament 4+1 te 21 Dhjetori!

Postuar Nov 16, 2019 | Vizita: 125
Zona: Shqiperi
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti ndodhet prane Komisariatit nr.2. Ka siperfaqe prej 96 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: AZ121119-01

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€50,000.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shqiperi
Postuar Dec 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
€78,000.00
Go to top