This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33940
€60,000.00

Apartament 1+1 për shitje tek Kompleksi Bexhisteni

Postuar Jan 08, 2020 | Vizita: 115
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Kompleksi Bexhisteni . Apartamenti ka sipërfaqe prej 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë (VI). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi– një banjo –një ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritaret janë duralumini dopioxham –sistem kaldaje me gaz – dy kondicioner . Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar 🏷ÇMIMI:60'000 €———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€309,000.00
Go to top