This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33942
€41,000.00

Apartament 1+1 për shitje në Xhabije

Postuar Jan 08, 2020 | Vizita: 282
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabije . Apartamenti ka sipërfaqe prej 59 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi– një banjo –një ballkon i mbyllur. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket dhe pllakë – dritaret janë duralumini –rikonstruktuar vitet e fundit – dy kondicioner . Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar 🏷ÇMIMI:5'000'000 Lekë———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
€55,000.00
€60,000.00
Go to top