This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #33943
€1,200.00

Jepet me qira ambient per farmaci ne zonen e Bllokut.

Postuar Jan 08, 2020 | Vizita: 124
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qira ambient per farmaci ne zonen e Bllokut.
Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,me mjaft facilitete prane.
Siperfaqja e ambientit eshte 60 m2 dhe qiraja mujore 1200 euro.
Per me teper informacion kontaktoni: 0698080800.

Inovest

User since: May 28, 2018
See all ads »

06********Show phone
Email

€250.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan me qera
€160.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan me qera
€500.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Dyqan me qera
€3,000.00
Go to top