This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33947
€35,000.00

Apartament 2+1 për shitje tek Katedralja

Postuar Jan 08, 2020 | Vizita: 435
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Katedralja. Apartamenti ka sipërfaqe 72 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - një verandë. Apartamenti është i pajisur me certifikat pronësie të rregullt .🏷ÇMIMI: 35'000 €. —————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€52,000.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€75,520.00
€87,000.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente ne shitje
€40,800.00
Go to top