This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33950
€66,000.00

Apartament 3+1 për shitje tek Kryqëzimi i Degës

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 717
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek tek Kryqëzimi i Degës . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – tre dhoma gjumi – dy banjo – një ballkon . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka pamje nga mbrapa . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar 🏷ÇMIMI:66'000 €———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€45,000.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€51,200.00
Tirane
Postuar Feb 26, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top