This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33951
€500.00

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

Postuar Jan 13, 2020 | Vizita: 76
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Pedonale, mbi Chicago. Apartamenti ka sipërfaqe prej 151 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX) banim. Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– dy banjo –katër ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket –ka kondicioner– dhomat janë të mobiluara, vetëm një është e pamobiliuar . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar 🏷ÇMIMI:500 €/muaj ———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€210.00
Shqiperi
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€500.00
€600.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€164.00
Go to top