This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33952
€320.00

Shtëpi private 2+1 me qira tek Spitalet

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 274
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Spitalet. Apartamenti ka sipërfaqe prej 85 m² dhe 100 m² oborr, ndodhet në katin e parë (I). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– një banjo –parking. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dhomat janë të mobiluara . Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar 🏷ÇMIMI:320 €/muaj ———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente me qera
€190.00
€350.00
€250.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente me qera
€150.00
Go to top