This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33953
€70,000.00

Apartament 2+1 për shitje tek Drejtoria e Policisë

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 322
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Drejtoria e Policisë, rruga Lëvizja e Postribës. Apartamenti ka sipërfaqe prej 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë (VIII) . Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– dy banjo– një ballkon–verandë . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë –ka kondicioner– dhomat janë të pamobiluara–ka ashensor . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar 🏷ÇMIMI:70'000 € ———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€68,900.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€44,400.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Go to top