This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33955
€287.00

Apartament 2+1 me qira në Perash

Postuar Jan 13, 2020 | Vizita: 65
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Perash, tek Baja e Vogël. Apartamenti ka sipërfaqe prej 105 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III) . Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë –ka tre kondicioner– dhomat janë të arreduara në mënyrë cilësore. Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar 🏷ÇMIMI:35000L/muaj ———————————— ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€190.00
Tirane
Postuar Jan 02, 2020 tek Apartamente me qera
€400.00
€28.00
Go to top