This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34002
€68,900.00

Apartament 2+1 për shitje tek Sheshi "Demokracia"

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 97
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Sheshi "Demokracia", rruga "Qemal Dracini". Apartamenti ka sipërfaqe 106.5 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – dy ballkone – ashensor në funksion 24 orë . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini –pamje nga mbrapa. Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar . 🏷ÇMIMI: 68'900 € —————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€45,000.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€51,200.00
Tirane
Postuar Feb 26, 2020 tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Go to top