This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #34004
€40,400.00

Apartamente 2+1 për shitje në Rus

Postuar Mar 20, 2020 | Vizita: 103
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje dy apartamente 2+1 në Rus. Apartamentet kanë sipërfaqe 101 m² dhe ndodhen në katin e shtatë (VII) dhe tetë (VIII). Përbëhen nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon – ashensor në funksion 24 orë . Cilësitë e apartamenteve: – është i shtruar me pllakë cilësore – dritare duralumini . Apartamenti ofrohet në shitje i pamobiluar 🏷ÇMIMI: 40'400 € —————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€51,500.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
€32,800.00
Shkoder
Postuar Mar 20, 2020 tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
Go to top